Články

Prečo sa pridať práve k našej mládežíckej organizácií – Mladí pomáhajú

Prečo sa pridať práve k našej mládežíckej organizácií – Mladí pomáhajú?

NIKDE NEKONČIACA MOŽNOSŤ SEBARELIZÁCIE

Pri väčšine mládežníckych organizácií je veľmi jednoduché odhadnúť, ktorá skupina mladých ich zaujíma. U niekoho sú to tí, ktorí chcú behať po lese s puškou v zelenom tričku a u iných zase takí, ktorí absolvovali gymnázium a teraz študujú na vysokej škole. Môžem vás ubezpečiť, že toto náš prípad nebude, nás zaujímajú všetci. V našej mládeži – Mladí pomáhajú dostaneš priestor na relizáciu čohokoľvek, čo bude mať zmysel od riešenia chýbajúcich ihrísk, cez nezmysly v školstve, až po problémy spojené so založením rodiny. Budeš mať možnosť pravidelne particopovať, či už na pracovných stretnutiach, kde budeme hľadať východiská pre vyššie spomenuté problémy, ale aj na rôznych besedách so zaujímavými hosťami alebo kľudne môžeme spolu len tak zájsť do kaviarne a porozprávať sa, veď iniciatíve sa medze nekladú. Jediné, čo chceme mať dané, sú naše hodnoty – vďačnosť, pomoc, pracovitosť. Všetko ostatné je na našej kreativite. Poznať hodnoty už pri vzniku je veľmi dôležité, pretože vieme hneď od začiatku, čo nás spája a aktivity tomu prispôsobíme.

POLITIKA ŤA VÔBEC NEMUSÍ ZAUJÍMAŤ

Nemusíš sa báť, že naša činnosť bude len o oficiálnych konferenciách. Vzhľadom k našim hodnotám bude úplne bežné, že nezištne pomôžeme dobrej veci, napríklad len tak pôjdeme vyvenčiť psíky. Ale takisto privítam akúkoľvek možnosť spoločnej zábavy od dedinskej diskotéky, až po spoločnú lyžovačku u Borisa na Donovaloch. Sme mladí, tak si to vrámci možností užime :–)

NEMÁŠ DOSTATOK ČASU POPRI ŠKOLE ALEBO PRÁCI? NEVADÍ!

Celkom sa ti táto myšlienka pozdáva ale nevieš, ako by si si našiel na to čas? Žiaden problém, kľudne sa zaregistruj do našej organizácie, sleduj našu prácu, prispievaj z pohodlia domova a stretneš sa s nami vtedy, keď budeš mať čas, kľudne aj o pól roka.

Prihlášku nájdeš na:
https://hnutie-smerodina.sk/prihlaska-do-mladeznickej-organizacie-hnutia/

Ak máš akékoľvek otázky, som ti vždy k dispozícií, tak ma prosím neváhaj kontaktovať.
Môj facebook:
https://www.facebook.com/dominika.goga

Dominika Goga
Predsedkyňa Mladí pomáhajú

Komentáre

komentárov