Prvý okresný snem hnutia SME RODINA – Boris Kollár v Myjave

Dňa 9. februára 2018 sa v priestoroch reštaurácie Trnovce v Myjave, uskutočnil slávnostne prvý okresný snem hnutia SME RODINA – Boris Kollár.

Snem otvoril predseda okresnej organizácie v Myjave
p. Mgr. Roman Vajaš, ktorý všetkých prítomných srdečne privítal. Za prítomnosti členov novovzniknutej okresnej organizácie: PhDr. Gabriela Bajcarová, Vladimír Hyža, Jana Majtánová, Peter Klement, Jozef Krč, Elena Hovorková a hostí: Ing. Ján Hurban, MBA, LL.M. – okresný predseda Senica, Michal Kňažek – okresný predseda Ilava, si určili priority a ciele Okresnej organizácie na rok 2018. Medzi hlavné úlohy budú patriť spolupráca s mestami, obcami a hlavne občanmi nášho okresu, s cieľom vytvorenia pre nich také podmienky, aby ich život bol kvalitnejší, hodnotnejší a lepší. Aby sme sa ich už v budúcnosti nepýtali – čo ešte potrebujú, ale ako im ich život ešte viac vylepšíme.

Súčasťou programu tohto snemu bol aj Plán práce Okresnej organizácie na rok 2018.

Zároveň si členovia okresnej organizácie v Myjave jednohlasne zvolili za prvého podpredsedu PhDr. Gabrielu Bajcarovú a druhého podpredsedu Vladimíra Hyžu. Kontrolórom sa stala Jana Majtánová.

Na záver sa všetkým prítomným predseda Okresnej organizácie srdečne poďakoval a poprial všetkým spoločne veľa úspechov, sily a pozitívnej energie do ďalšej aktívnej činnosti v hnutí SME RODINA – Boris Kollár.

Roman Vajaš

Zdieľať:
RSS
Facebook
Facebook

Komentáre

komentovať

Dátum

09 feb 2018

V čase

08:00 - 18:00
Kategórie
QR Code