Regionálne štruktúry hnutia SME RODINA – Boris Kollár
zvoľte si kraj

  • Predseda Krajskej organizácie v Banskobystrickom kraji

    Igor Kašper
    Ing. Igor Kašper

    igor.kasper@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Tomáš Gbúr MBA.
    – Krajský podpredseda Mgr. Daniel Gelien

    Okresní predsedovia v Banskobystrickom kraji

    Okres Banská Štiavnica
    Okres Banská Bystrica
    Okres Lučenec
    Okres Veľký Krtíš
    Okres Rimavská Sobota
    Okres Poltár
    Okres Brezno
    Okres Detva
    Okres Revúca
    Okres Zvolen
  • Predseda Krajskej organizácie v Bratislavskom kraji

    Ľuboš Krajčír
    PhDr. Ľuboš Krajčír

    lubos.krajcir@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Mgr. Michal Vicáň

    – Krajský podpredseda JUDr. Matúš Mehéš

    Okresní predsedovia v Bratislavskom kraji

    Okres Bratislava I
    Okres Bratislava II
    Okres Bratislava III - Nové Mesto
    Okres Bratislava IV
    Okres Bratislava V
    Okres Senec
    Okres Pezinok
    Okres Malacky

  • Predseda Krajskej organizácie v Košickom kraj

    Maťo Dzielavský
    Mgr. Martin Dzielavský

    martin.dzielavsky@hnutie-smerodina.sk
    – Krajský podpredseda Ľuboš Šuca
    – Krajský podpredseda Richard Rosival

    Okresní predsedovia v košickom kraji

    Okres Košice I
    Okres Košice II
    Okres Košice III
    Okres Košice IV
    Okres Michalovce
    Okres Rožňava
    Okres Sobrance
    Okres Trebišov
    Okres Spišská Nová Ves
    Okres Košice okolie
    Okres Gelnica
  • Predseda Krajskej organizácie v Nitrianskom kraji

    Róbert Bartoš
    Róbert Bartoš

    robert.bartos@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Ing. Vladimír Anděl
    – Krajský podpredseda Gizela Kevélyová

    Okresní predsedovia v Nitrianskom kraji

    Okres Nitra
    Okres Levice
    Okres Zlaté Moravce
    Okres Šaľa
    Okres Topoľčany
    Okres Nové Zámky
    Okres Komárno
  • Predseda Krajskej organizácie v Prešovskom kraji

    Jozef Dušenka
    Ing. Jozef Dušenka

    jozef.dusenka@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Marek Košč

    Okresní predsedovia v Prešovskom kraji

    Okres Stropkov
    Okres Humenné
    Okres Kežmarok
    Okres Poprad
    Okres Svidník
    Okres Levoča
    Okres Vranov nad Topľou
    Okres Prešov
    Okres Bardejov
    Okres Sabinov
  • Predseda Krajskej organizácie v Trenčianskom kraji

    Petra Hajšelová
    JUDr. Petra Hajšelová

    petra.hajselova@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Vladimír Melicher

    Okresní predsedovia v Trenčianskom kraji

    Okres Prievidza
    Okres Trenčín
    Okres Bánovce nad Bebravou
    Okres Púchov
    Okres Považská Bystrica
    Okres Partizánske
    Okres Myjava
    Okres Ilava
    Okres Nové Mesto nad Váhom
  • Predseda Krajskej organizácie v Trnavskom kraji

    Ľuboš Kabát
    Ľuboš Kabát
    lubos.kabat@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Tibor Nehéz
    – Krajský podpredseda Daniel Ručkay

    Adresa: Hlavná 3, 917 01 Trnava

    Okresní predsedovia v Trnavskom kraji

    Okres Senica
    Okres Piešťany
    Okres Galanta
    Okres Hlohovec
    Okres Trnava
    Okres Skalica
    Okres Dunajská Streda
  • Predseda Krajskej organizácie v Žilinskom kraji

    Jozef Mozel
    Mgr. Jozef Mozol

    jozef.mozol@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Vladimír Čech

    Okresní predsedovia v Žilinskom kraji

    Okres Námestovo
    Okres Ružomberok
    Okres Liptovský Mikuláš
    Okres Žilina
    Okres Turčianske Teplice
    Okres Martin
    Okres Kysucké nové mesto
    Okres Čadca
    Okres Dolný Kubín
    Okres Tvrdošín