Regióny

Regionálne štruktúry hnutia SME RODINA – Boris Kollár
zvoľte si kraj

  • Predseda Krajskej organizácie v Banskobystrickom kraji

    Igor Kašper
    Ing. Igor Kašper

    igor.kasper@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Tomáš Gbúr MBA.
    – Krajský podpredseda Mgr. Daniel Gelien

    Okresní predsedovia v Banskobystrickom kraji

    Okres Banská Štiavnica
    Okresný predseda: Lukáš Mlynárik
    e-mail:lukas.mlynarik@hnutie-smerodina.sk
    Okres Banská Bystrica
    Okresný predseda: Tomáš Gbúr
    e-mail:tomas.gbur@hnutie-smerodina.sk
    Okres Lučenec
    Okresný predseda: Mgr. Patrik Svediak MBA.
    e-mail:patrik.svediak@hnutie-smerodina.sk
    Okres Veľký Krtíš
    Okresný predseda: Mgr. Ladislav Černý
    e-mail:ladislav.cerny@hnutie-smerodina.sk
    Okres Rimavská Sobota
    Okresný predseda: Ján Vengrín
    e-mail:jan.vengrin@hnutie-smerodina.sk
    Okres Žiar nad Hronom
    Okresný predseda: Mgr. Daniel Gelien
    e-mail:daniel.gelien@hnutie-smerodina.sk
    Okres Poltár
    Okresný predseda: Tomáš Vítez
    e-mail:tomas.vitez@hnutie-smerodina.sk
    Okres Brezno
    Okresný predseda: Bc. Andrea Krajčiová
    e-mail:andrea.krajciova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Detva
    Okresný predseda: František Chamula
    e-mail:frantisek.chamula@hnutie-smerodina.sk
    Okres Revúca
    Okresný predseda: PhDr. Jana Januchová
    e-mail:jana.januchova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Zvolen
    Okresný predseda: Peter Janda
    e-mail:peter.janda@hnutie-smerodina.sk
    Okres Žarnovica
    Okresný predseda: Martin Ondrúšek
    e-mail:martin.ondrusek@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Bratislavskom kraji

    Ľuboš Krajčír
    PhDr. Ľuboš Krajčír

    lubos.krajcir@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda JUDr. Matúš Mehéš

    – Krajský podpredseda Mgr. Michal Vicáň

    Okresní predsedovia v Bratislavskom kraji

    Okres Bratislava I
    Okresný predseda: Július Chovanec
    e-mail:julius.chovanec@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bratislava II
    Okresný predseda: Marcela Kulifajová
    e-mail:marcela.kulifajova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bratislava III - Nové Mesto
    Okresný predseda:
    Okres Bratislava IV
    Okresný predseda: Mária Belicová
    e-mail:maria.belicova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bratislava V
    Okresný predseda: Martin Izák
    e-mail:martin.izak@hnutie-smerodina.sk
    Okres Senec
    Okresný predseda: Martin Tóth
    e-mail:martin.toth@hnutie-smerodina.sk
    Okres Pezinok
    Okresný predseda: RNDr. Ing. Mgr. Radovan Mičunek PhD.
    e-mail:radovan.micunek@hnutie-smerodina.sk
    Okres Malacky
    Okresný predseda:JUDr. Róbert Šegeda
    e-mail:robert.segeda@hnutie-smerodina.sk

  • Predseda Krajskej organizácie v Košickom kraj

    Maťo Dzielavský
    Mgr. Martin Dzielavský

    martin.dzielavsky@hnutie-smerodina.sk
    – Krajský podpredseda Ľuboš Šuca
    – Krajský podpredseda Richard Rosival

    Okresní predsedovia v košickom kraji

    Okres Košice I
    Okresný predseda: Mgr. Martin Rogovský
    e-mail:martin.rogovsky@hnutie-smerodina.sk
    Okres Košice II
    Okresný predseda: Ing. Ján Frankovič
    e-mail:jan.frankovic@hnutie-smerodina.sk
    Okres Košice III
    Okresný predseda: Ing. Michal Michalov
    e-mail:michal.michalov@hnutie-smerodina.sk
    Okres Košice IV
    Okresný predseda: Richard Rosival
    e-mail:richard.rosival@hnutie-smerodina.sk
    Okres Michalovce
    Okresný predseda: Marcel Fedoroňko
    e-mail:marcel.fedoronko@hnutie-smerodina.sk
    Okres Sobrance
    Okresný predseda: Mgr. Jana Demčíková
    e-mail:jana.demcikova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Trebišov
    Okresný predseda: Bc. Jana Germanová
    e-mail:jana.germanova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Spišská Nová Ves
    Okresný predseda: Ľuboš Šuca
    e-mail:lubos.suca@hnutie-smerodina.sk
    Okres Košice okolie
    Okresný predseda: František Kmec
    e-mail:frantisek.kmec@hnutie-smerodina.sk
    Okres Gelnica
    Okresný predseda: Miroslav Pisko
    e-mail:miroslav.pisko@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Nitrianskom kraji

    Róbert Bartoš
    Róbert Bartoš

    robert.bartos@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Ing. Vladimír Anděl
    – Krajský podpredseda Gizela Kevélyová

    Okresní predsedovia v Nitrianskom kraji

    Okres Nitra
    Okresný predseda: Mgr. Eva Hudecová
    e-mail:eva.hudecova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Levice
    Okresný predseda:Peter Uharček
    e-mail:peter.uharcek@hnutie-smerodina.sk
    Okres Zlaté Moravce
    Okresný predseda: Katarína Líška
    e-mail:katarina.liska@hnutie-smerodina.sk
    Okres Šaľa
    Okresný predseda: MUDr. Regan Belovič
    e-mail:regan.belovic@hnutie-smerodina.sk
    Okres Topoľčany
    Okresný predseda: Ing. Vladimír Anděl
    e-mail:vladimir.andel@hnutie-smerodina.sk
    Okres Nové Zámky
    Okresný predseda: Gizela Kevélyová
    e-mail:gizela.kevelyova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Komárno
    Okresný predseda: Petra Kajanová
    e-mail:petra.kajanova@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Prešovskom kraji

    Jozef Dušenka
    Ing. Jozef Dušenka

    jozef.dusenka@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Marek Košč

    Okresní predsedovia v Prešovskom kraji

    Okres Stropkov
    Okresný predseda: Ján Ruda
    e-mail:jan.ruda@hnutie-smerodina.sk
    Okres Humenné
    Okresný predseda: Helena Ufnárová
    e-mail:helena.ufnarova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Kežmarok
    Okresný predseda: Martin Noga
    e-mail:martin.noga@hnutie-smerodina.sk
    Okres Poprad
    Okresný predseda: Mariana Šmelková
    e-mail:mariana.smelkova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Svidník
    Okresný predseda: Miroslav Džupka
    e-mail:miroslav.dzupka@hnutie-smerodina.sk
    Okres Levoča
    Okresný predseda: Bc. Marek Sapara
    e-mail:marek.sapara@hnutie-smerodina.sk
    Okres Vranov nad Topľou
    Okresný predseda: Lukáš Pčolinský
    e-mail:lukas.pcolinsky@hnutie-smerodina.sk
    Okres Prešov
    Okresný predseda: Zuzana Jurčenková
    e-mail:zuzana.jurcenkova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bardejov
    Okresný predseda: Ing. Jana Lučová
    e-mail:jana.lucova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Sabinov
    Okresný predseda: Mgr. Juraj Adam
    e-mail:juraj.adam@hnutie-smerodina.sk
    Okres Snina
    Okresný predseda: Mgr. Art. Peter Gecík
    e-mail:peter.gecik@hnutie-smerodina.sk
    Okres Medzilaborce
    Okresný predseda: Mario Jaššo
    e-mail:mario.jasso@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Trenčianskom kraji

    Petra Hajšelová
    JUDr. Petra Hajšelová

    petra.hajselova@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Vladimír Melicher

    Okresní predsedovia v Trenčianskom kraji

    Okres Prievidza
    Okresný predseda: Mgr. Petra Hajšelová
    e-mail:petra.hajselova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Trenčín
    Okresný predseda: Vladimír Melicher
    e-mail:vladimir.melicher@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bánovce nad Bebravou
    Okresný predseda: Miroslav Tuchyňa
    e-mail:miroslav.tuchyna@hnutie-smerodina.sk
    Okres Púchov
    Okresný predseda: Erika Ďurdíková
    e-mail:erika.durdikova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Považská Bystrica
    Okresný predseda: Ing. Marcel Janco
    e-mail:marcel.janco@hnutie-smerodina.sk
    Okres Partizánske
    Okresný predseda: Milan Bezák
    e-mail:milan.bezak@hnutie-smerodina.sk
    Okres Myjava
    Okresný predseda: Mgr. Roman Vajaš
    e-mail:roman.vajas@hnutie-smerodina.sk
    Okres Ilava
    Okresný predseda: Michal Kňažek
    e-mail:michal.knazek@hnutie-smerodina.sk
    Okres Nové Mesto nad Váhom
    Okresný predseda: Alena Krišková
    e-mail:alena.kriskova@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Trnavskom kraji

    Ľuboš Kabát
    Ľuboš Kabát
    lubos.kabat@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Tibor Nehéz
    – Krajský podpredseda Daniel Ručkay

    Adresa: Hlavná 3, 917 01 Trnava

    Okresní predsedovia v Trnavskom kraji

    Okres Senica
    Okresný predseda:Pavol Moravčík
    e-mail:pavol.moravcik@hnutie-smerodina.sk
    Okres Piešťany
    Okresný predseda: Daniel Ručkay
    e-mail:daniel.ruckay@hnutie-smerodina.sk
    Okres Galanta
    Okresný predseda:Mgr. Gábor Oros
    e-mail:gabor.oros@hnutie-smerodina.sk
    Okres Hlohovec
    Okresný predseda:Martin Petrgál
    e-mail:martin.petrgal@hnutie-smerodina.sk
    Okres Trnava
    Okresný predseda: Silvia Chudá
    e-mail:silvia.chuda@hnutie-smerodina.sk
    Okres Skalica
    Okresný predseda: Bc. Patrik Sloboda
    e-mail:patrik.sloboda@hnutie-smerodina.sk
    Okres Dunajská Streda
    Okresný predseda: Tibor Nehéz
    e-mail:tibor.nehez@hnutie-smerodina.sk
  • Predseda Krajskej organizácie v Žilinskom kraji

    Jozef Mozel
    Mgr. Jozef Mozol

    jozef.mozol@hnutie-smerodina.sk

    – Krajský podpredseda Vladimír Čech

    Okresní predsedovia v Žilinskom kraji

    Okres Námestovo
    Okresný predseda: Martin Rusnák
    e-mail:martin.rusnak@hnutie-smerodina.sk
    Okres Ružomberok
    Okresný predseda: Peter Sieklik
    e-mail:peter.sieklik@hnutie-smerodina.sk
    Okres Liptovský Mikuláš
    Okresný predseda: Mgr. Ján Paško
    e-mail:jan.pasko@hnutie-smerodina.sk
    Okres Žilina
    Okresný predseda:Michaela Gašparíková
    e-mail:michaela.gasparikova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Turčianske Teplice
    Okresný predseda: Mgr. Jana Fontányová
    e-mail:jana.fontanyova@hnutie-smerodina.sk
    Okres Martin
    Okresný predseda: Ing. Dalibor Steindl
    e-mail:dalibor.steindl@hnutie-smerodina.sk
    Okres Kysucké nové mesto
    Okresný predseda: Mgr. Jozef Mozol
    e-mail:jozef.mozol@hnutie-smerodina.sk
    Okres Čadca
    Okresný predseda: Mgr. Marián Kráľ
    e-mail:marian.kral@hnutie-smerodina.sk
    Okres Dolný Kubín
    Okresný predseda: Libor Slámka
    e-mail:libor.slamka@hnutie-smerodina.sk
    Okres Tvrdošín
    Okresný predseda: MUDr. Rudolf Piták
    e-mail:rudolf.pitak@hnutie-smerodina.sk
    Okres Bytča
    Okresný predseda: Tomáš Kujan
    e-mail:tomas.kujan@hnutie-smerodina.sk