O nás

Naše hnutie

Politické hnutie SME RODINA – Boris Kollár vzniklo ako reakcia na situáciu na Slovensku a v Európe. Veľmi citlivo vnímame ohrozenie slovenských rodín zvonku, ale aj zvnútra, a rozhodli sme sa osloviť Slovensko s našou víziou. Hnutie SME RODINA sa preto zapojí do Parlamentných volieb 2020.

Úlohou hnutia SME RODINA – Boris Kollár bude preto chrániť všetkými dostupnými prostriedkami hranice našej krajiny a ľudí v nej žijúcich.

Ohrozenie zvnútra pociťujeme intenzívne všetci každý deň. Finančné skupiny a oligarchovia, ktorí už roky cez svoje politické bábky a lokajov vyciciavajú štátny rozpočet, sa cítia neohrozene. Sú schopní si kúpiť takmer každého a robia tak každé parlamentné voľby. Práve preto vzniklo hnutie SME RODINA na čele s Borisom Kollárom, ktorý má dostatok peňazí na to, aby ho nikto nemohol ovládať či manipulovať, aby sme odstrihli oligarchiu a finančné skupiny od štátneho rozpočtu. Sme za to, aby pravidlá hospodárskej súťaže, ale aj trestnoprávna zodpovednosť platili pre každého rovnako. Slovensko je bohatá krajina, avšak roky je rozkrádaná na úkor svojich vlastných občanov.

Misia

Misia hnutia SME RODINA – Boris Kollár je zastupovať záujmy väčšiny obyvateľov Slovenska. Naše hnutie je neštandardná politická sila, ktorá odmieta v politike kradnúť, klamať a podvádzať, čo je vlastné tzv. štandardným politickým stranám za posledných 20 rokov na Slovensku. Hnutie založili na jeseň 2015 Boris Kollár, Milan Krajniak a Peter Pčolinský. Hnutie vzniklo preto, aby boli v parlamente ľudia, ktorí sa zodpovedajú iba svojim voličom a nie politickým sponzorom, ktorí tzv. štandardné strany riadia zo zákulisia.


Prečo hnutie vzniklo?

Chceme, aby ľudia videli, že na Slovensku môže existovať politické hnutie, ktoré ak raz niečo povie alebo sľúbi, tak to aj splní.