Články

Koordinačné zasadnutie predsedov Okresných organizácii hnutia SME RODINA – BORIS KOLLÁR v Košickom a Prešovskom kraji

Dňa 16. 11. 2017 sa na Zemplínskej Šírave v okrese Michalovce uskutočnilo koordinačné zasadnutie časti predsedov Okresných organizácii hnutia SME RODINA – BORIS KOLLÁR v Košickom a Prešovskom kraji. Ako hostia boli prítomní: podpredseda Hnutia Jozef Vašuta a generálny manažér Hnutia Miloš Svrček.

Hlavný príhovor k politickej situácii predniesli Josef Vašuta a Miloš Svrček, ktorí zhodnotili politickú situáciu a prácu nášho Hnutia v NR SR. Miloš Svrček ohodnotil postup pri voľbách do VÚC, pričom zdôraznil ciele nášho Hnutia v parlamente v rámci predkladania legislatívnych návrhov v prospech občanov Slovenska.

Obaja taktiež vyjadrili vďaku okresnému predsedovi v Michalovciach Marcelovi Fedoroňkovi, okresnému predsedovi v Trebišove Martinovi Dzielavskému, okresnému predsedovi v Košiciach IV Richardovi Rosivalovi, okresnej predsedníčke v Humennom Helene Ufnárovej a regionálnemu koordinátorovi pre VUC voľby v Prešovskom kraji Marekovi Koščovi za pomoc pri kampani a aktívny prístup k obsadzovaniu členmi Hnutia v okrskových volebných komisiách. Ako uviedol generálny manažér, uvedené stretnutie je prvým z radu viacerých pripravovaných stretnutí s predsedami okresných organizácií v rámci Slovenska.

Generálny manažér Hnutia Miloš Svrček taktiež zdôraznil potrebu prípravy na komunálne voľby, ktoré sa uskutočnia v novembri 2018. Predsedovia okresných organizácií informovali o stave politickej situácie v kraji počas volieb do VÚC a zdôraznili, že každé stretnutie, nielen počas kampane je významné, najmä ak majú pomôcť danému okresu.
MAKÁME 🙂

Komentáre

komentárov